AnasayfaMagazinMurat Özarı’dan çirkin itham: “Siz de sallıyorsunuz, onlar da sallıyor!”

Murat Özarı’dan çirkin itham: “Siz de sallıyorsunuz, onlar da sallıyor!”

TV’8’de yayımlanan Survivor Panorama isimli program yorumcusu Murat Özarı, 3 Haziran 2019’da öğlen kuşağında yayımlanan programda izleyicilere ve diğer program yorumcularına yakışıksız ithamda bulundu.

Bora isimli yarışmacı hakkında yapılan bir yorumda Murat Özarı’nın klasik muhalif tavrına istinaden sunucu Semih Öztürk, 10 dakikalık SMS odaklı kısa bir anket yapılmasını önerdi. Program konuğu eski yarışmacı Nagihan Karadere ise Murat Özarı’ya “Murat abi, kamuoyu anketi sonuçlandığında göreceksin ki, bu ankette iddian boşa çıkacak” dedi.

Murat ÖZARI: “Siz de sallıyorsunuz, onlar da sallıyor”

Konuya ilişkin izleyicinin fikrinin alınmasına dönük yapılacak anketle ilgili, “Siz de sallıyorsunuz, onlar da sallıyor!” sözleriyle televizyonculuk kuramına hayli aykırı ve yakışıksız bir çıkış yapan Özarı, görüşlerinin ve oylarının değersiz olduğunu vurguladığı kamuoyunun ve program izleyicisinin tepkisini çekti.

Reklam arasında uyarıldığı düşünülen Özarı, reklamların sonrasında “Sallıyorsunuz!” dediği ifadesini, “İzleyicinin görüşüne saygı duyarım” diye değiştirdi.

Özarı, 6000 oy alan anket sonrasında ortalama %81’lik bir farkla iddiayı kaybetti.

Turabi Çamkıran ile yaşadığı polemikle bilinen Özarı, bu tartışma sayesinde kazandığı dönemsel popülerite ile Tv8’de yayınlanan Survivor Panorama programında yorumculuk yapmaya başlamıştı.

Mangum süperstar ol
Milta Bodrum Marina

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK