AnasayfaBültenlerTadım’dan damara göre şerbet

Tadım’dan damara göre şerbet

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, vazgeçilmez ürünü ay çekirdeğini, yaz aylarına özel İzmir’de Çiğdem adıyla satışa çıkarıyor.

Paketli kuruyemiş sektörünün öncü markası Tadım, global hedeflerinin yanı sıra, yerel çalışmalara da imza atmaya devam ediyor. Tadım, bu yaz İzmir bölgesi özelinde klasik kavrulmuş ve bol tuzlu ay çekirdek ürünlerini Çekirdek yerine yöresel ismi “Çiğdem” ile tüketicilerin beğenisine sunuyor. Ege sahillerinde yaz akşamları, açık hava sinema keyfi, sokak muhabbetleri, arkadaş buluşmaları Tadım Çiğdem ve Bol Tuzlu Çiğdem ile bir başka olacak.

Tadım hakkında:

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze’de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 48 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

PAYLAŞ:
Ramazan sofralarınd
Babylon'da bu hafta

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK