AnasayfaMagazinTahribad’lı Kenan

Tahribad’lı Kenan

Kenan Doğulu, geçtiğimiz günlerde Bahçeşehir Üniversitesi Şehir Festivali’17 kapsamında  düzenlenen konserle öğrencilerle buluştu.

İSTANBUL- Festivalde Kenan Doğulu’dan önce sahneye prodüktörlüğünü yaptığı Rap grubu Tahribad-ı İsyan çıktı ve  kendi isimlerini vermiş oldukları albümlerindeki şarkıları seslendirdiler.

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde sahne alan Kenan Doğulu muhteşem performansı ve geniş repertuarı ile gençlere iki saat süren bir müzik ziyafeti yaşattı. Kenan Doğulu’ya piyanoda Ozan Doğulu eşlik etti.

Doğulu yüzlerce öğrencinin hayranlıkla izlediği konseri “Yaparım Bilirsin” adlı parçasıyla başladı. Kısa sürede  müzik listelerinde ilk sıraya yerleştiği “İlk Adımı Sen At” parçasını söylerken Doğulu, mikrofonunu öğrencilerin yükselen sesine yöneltti. Hep bir ağızdan söylenen “İlk Adımı Sen At” parçası gençlerden de tam not aldı.

Konser “Tencere Kapak”,  “Pamuk”, “Kandırdım”, “Çakkıdı”gibi unutulmaz şarkıları ile devam etti. Kenan Doğulu’nun bitmeyen enerjisi ve öğrencilerin gece boyunca şarkılara kesintisiz eşlik etmesiyle  unutulmaz bir gece yaşandı.

Sefer'den “Sakın

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.