AnasayfaMagazinciler BirliğiTan Sağtürk İzmir’i Büyüledi

Tan Sağtürk İzmir’i Büyüledi

Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun düzenlediği İzmir Salsa Kupası önceki gün Mavibahçe Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. 

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen yarışmaya salsa dansçısı 54 çift katıldı. Yarışmanın artistik jürisinde ünlü balet Tan Sağtürk, şarkıcı Nez, organizatör Banu Noyan, Mavibahçe Müdürü Ali Vedat Özeren ve İzmir’in ünlü dans hocası Ogün Yıldırım yer aldı.

Teknik değerlendirmeyi Türkiye Dans Sporları Federasyonu hakemlerinin yaptığı İzmir Salsa Kupası’nın sunuculuğunu dans eğitmeni Aytunç Bentürk üstlendi.

Yarışmada muhteşem bir görsel şölen yaşandı. Dünya şampiyonalarını aratmayan İzmir Salsa Kupası’nda Nez, şarkıları ve sahne şovuyla konuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

Şarkılarının yanı sıra dansıyla da sahnelere damga vuran Nez, “Sahnede dans edip şarkı söyleyen bir ben varım. Türkiye’de şarkı söyleyip dans eden insanların bunu tam anlamıyla yaptığını düşünmüyorum” diyerek meslektaşlarına gönderme yaptı.

2 bin kişinin izlediği İzmir Salsa Kupası finali aynı zamanda muhteşem bir eğlenceye sahne oldu. Sunucu Aytunç Bentürk yarışmanın sonunda hakemlerle dans etti. Ardından da bütün konuklar sahneye çıkarak doyasıya eğlendi.

Derya'dan Yeni Albü
Koray Avcı, İclal

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.