AnasayfaBültenlerTokyo 2020 ile dağcılar ilk kez olimpiyatlarda

Tokyo 2020 ile dağcılar ilk kez olimpiyatlarda

Önümüzdeki yıl düzenlenecek Tokyo 2020 Olimpiyatları, müsabakası gerçekleştirilen spor branşlarında ilklere de ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda dağcıların merakla beklediği oldu ve olimpiyatlara sportif tırmanış branşı eklendi. Yaklaşık bir yıl kalan olimpiyatlara geri sayım başlarken, ülkelerin tırmanış ekiplerinin de heyecanı artıyor.

Olimpiyat hazırlıkları süredursun, tırmanış sporunu dünya çapında sahiplenen ve DNA’sında taşıyan bir marka olarak The North Face, Avusturya Dağcılık Federasyonu Ulusal Takımı, Gençlik Takımı ve Paraclimbing Takımları’na sponsor olduğunu açıkladı. Bu yeni sponsorluğu ile marka 50 yılı aşkın tasarım, yenilik ve keşif deneyimini olimpiyatlara taşımayı planlıyor.

The North Face, gelecek iki yıl boyunca Avusturya Dağcılık Federasyonu’nun resmi tedarikçisi olacak ve sporcularla yakın çalışarak her bir disiplinde en yüksek performansa ulaşan milli takım kitleri hazırlayacak. İçerdiği yüksek teknolojiyle sporcuları rekabette ileri seviyeye taşıması planlanan performans kıyafetleri ile podyum kıyafetleri de bu kite dahil olacak.

Avusturya takımının sponsorluğunun yanı sıra, The North Face tırmanış sporunun tanıtımıyla ilgili de katkısını sürdürüyor. Markanın “Walls Are Meant For Climbing – Duvarlar Tırmanmak İçindir” kampanyası, spora erişilebilirliği arttırmak amacıyla üçüncü yılında geri dönüyor. Avrupa’da belli şehirlere yerleştirdiği tırmanma duvarlarıyla bu yaz herkesi tırmanış yeteneklerini test etmeye ve bu sporu yapan etkileyici sporcularla tanışmaya davet ediyor.

Zorlu Enerji’nin Y
Pera 20 Temmuz'da Tr

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK