AnasayfaBültenlerTrendyol, trendyol.com e-ticaret platformundaki mağaza sahiplerini kızdırdı!

Trendyol, trendyol.com e-ticaret platformundaki mağaza sahiplerini kızdırdı!

Trendyol, Trendyol.com e-ticaret platformunda yaşanan sistem hataları sebebiyle mağaza sahiplerini kızdırdı.

Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu, namı diğer Joker Abdul, “Trendyol yönetimi, Trendyol.com e-ticaret platformunda satış yapan mağaza sahiplerini zarara uğratıyor!” dedi.

Koçoğlu, Youtube kanalı üzerinden yaptığı videolu açıklamada danışmanlığını yürüttüğü ‘Fantastik Sanat Atölyesi’ isimli mağazada kampanyaya dahil edilen bir kısım ürünün sistem hataları sebebiyle olumsuz etkilendiğini ve reklam verdikleri ürünlerde yaşadıkları sistem hataları sebebiyle kendi mağazalarının ve diğer mağazaların binlerce liraya varan seviyede para kaybettiğini belirtti.

Danışman Koçoğlu videonun açıklama kısmında, “İhmalkarlık sebebiyle bile olsa mağazalara yaşatılan kronik bir hal almış bu olumsuzlukların hiçbir şekilde affedilir bir yanı ya da kılıfı olamaz. Bu durum apaçık, reklam veren ya da kampanyaya katılma gayesi ile üretime girerek yüksek stok depolayan mağazaların cebinden para çalmaktır. En büyük felaket ise ürünü satın almak için teşebbüste bulunan müşterilerin, tıklama ve satın alma aşamasındaki hatalı fiyatlandırmadan dolayı mağazayı dolandırıcı gibi görme ihtimalidir ki, bu durum işin çok farklı bir boyutudur. Uzun lafın kısası; paran çöp olsun istiyorsan Trendyol’da mağaza aç!” ifadelerine yer verdi.

Menufay adlı firmad

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK