AnasayfaMagazinciler BirliğiTurizm Sektörüne Yeni Yıl Müjdesi

Turizm Sektörüne Yeni Yıl Müjdesi

Geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle başarı yakalayan genç girişimci Ezgi Temurtaş, ünlü ticari danışman ve yazar Abdullah Koçoğlu tarafından küçük ve orta ölçekteki işletmelere reklam tanıtım desteği sağlamak amacıyla başlatılan ‘Kobilere Destek Programı’nı, Akdeniz ve Ege bölgesinde turizm sektörüyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Temurtaş konuya ilişkin yaptığı açıklamada, iç ve dış turizm dengelerinin sürekli değişkenlik gösterdiğini, doğabilecek kriz ortamı ve risk yönetimi açısından, Kobi Destek Projesi’nin sahil kentlerinde itici güç sağlayacağını ifade etti. Temurtaş ayrıca, Abdullah Koçoğlu ortaklığıyla kurulan PReklam Academy firmasının geliştirdiği ‘Uluslararası Reklam Tanıtım Programı’ üzerine uzlaşma sürecinin devam ettiğini, en kısa zamanda turizm sektöründeki firmalarla bu konuda da iletişime geçileceğini belirtti.

PReklam Academy’nin global medya yayılımını güçlendiren ‘Uluslararası Reklam Tanıtım Programı’, tıpkı ‘Kobi Destek Programı’nda olduğu gibi firmaların bilinirliğini ve pazar payını arttırma üzerine yapılandırılmış.

Songül Biltekin’e
BVS Group Yıldız S

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.