AnasayfaMagazinciler Birliği“Türk Telekom E-Dergilik ne kadar gerçek?”

“Türk Telekom E-Dergilik ne kadar gerçek?”

Reklamcı, Ticari Danışman ve Yazar Abdullah KOÇOĞLU, Türk Telekom’a ait bulunan e-dergilik uygulaması ile ilgilenen tek bir yetkiliye ulaşılamadığını ifade etti.

Koçoğlu ulusal haber ajanslarından yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Yüksek prestijli ve tümü bedelsiz olarak okunabilir yayınlarımızı, toplumsal fayda sağlamak maksadıyla Türk Telekom E-Dergilik uygulamasına da dahil etmek istedik. Konu ile alakalı 444 1 444 nolu telefonu aradık ve bizi, ilgili birime ulaştıracak olan e-posta adresini (avea.kobi@avea.com.tr) aldık.

E-posta adresini veren yetkili kişi; konuyu açıkça anlatan bir metin göndermemizi, sonrasında 24 saat dahilinde dönüş sağlanacağını ifade etti. Metinin yanı sıra konuya hakim olduğumuz kadarıyla gerekli görülebilecek tüm kurumsal evraklarımızı da info@avfest.news e-posta adresimiz üzerinden belirtilen adrese (avea.kobi@avea.com.tr) ilettik.

36 saatlik süre zarfında dönüş gerçekleşmedi; aynı maili tekrardan gönderdik. 72 saat oldu, halen arayan soran ya da e-posta kanalıyla bildirim geçen yok.

Tekrardan 444 1 444 nolu telefonu arayarak yetkililere ulaşmaya çalıştık; konu ile ilgili bir birim olmadığını ifade ettiler. İlgili departman yerine genel müdürlüğe bağlı kimi numaralar (0212 309 90 00 – 0212 309 10 00) takdim ettiler; aradık… açan yok! Bekledik… tekrar aradık; yine açan yok!

Böyle bir e-dergilik departmanı fiziki olarak var mı yok mu bilemiyorum! Ancak, biz yayıncılara ve kamuoyuna dört bir koldan duyurulduğu üzere böyle bir hizmet altyapısı kurulu halde ise; yetkililerden,  0212 505 11 00 nolu telefon veya e-posta üzerinden tarafımıza dönmelerini talep ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle, esenlikler dilerim.”

Kasasında 5 bin TL
Arum Creative'in pat

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.