AnasayfaFirmaya DikkatTürk Telekom Neyin Kafasını Yaşıyor?

Türk Telekom Neyin Kafasını Yaşıyor?

TÜRK TELEKOM NEYİN KAFASINI YAŞIYOR?

Bugün 03.11.2013 ve günlerden Pazar. Bırakın şirketleri, dostlarım bile beni desturla arar. Ben de kolay kolay kimseyi rahatsız etmemeye gayret gösteririm. Mahrem bir gündür. Özel ve itina gösterilmesi gereken yanları içinde barındıran cinsten.

Az önce telefonum çaldı.. Üstelik de, cep telefonum.. Arayan numara 444 1 444

Hani hastası olur, iki eli kanda olur, yardıma ihtiyacı olur, anlarım. Arayan müşteri temsilcisi, kampanya pazarlama çabasında. “Pazar günü bu iş yapılır mı?” diyorum, “Biz sizi tekrar, ne zaman arayalım?” diye soruyor.

Sayın yetkililer; ben nargile içince, kafa biraz gider. Gün gece dinlemeden, kaparım telefonu, kendime en yakın bulduğum dostlarımı ararım. Sizinki de nargile kafasına benzer bir hal ise, sorun yok. Ama değilse, merak ettim; bu neyin kafası?

Yayıncı: Abdullah KOÇOĞLU | Ticari Danışman
M.G.B. Genel Yayın Koordinatörü
FirmayaDikkat.com MagazincilerBirligi.com

***

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

Milli Piyango İdare
Uterus (Rahim) Kurta

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK