AnasayfaBültenlerUluslararası girişimciler projelerini görücüye çıkarıyor

Uluslararası girişimciler projelerini görücüye çıkarıyor

Uluslararası JCI (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) İstanbul Şubesi üyelerinin 2019 projeleri görücüye çıkıyor. Projeler arasında Türkiye’nin En Başarılı On Genci Ödül Töreni, Crossroads Kısa Film Festivali ve Enine Boyuna Franchising Zirvesi dikkat çekiyor.

25 Mayıs 2019 günü 14:00 – 17:00 arasında e-ofisNurol Tower’da

Sivil toplum kuruluşları kişisel olarak bireyleri geliştirmekle birlikte toplumun da adım adım büyüyerek gelişmesini sağlamaktadır. JCI’ın (Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) “Aktif gençler için önde gelen küresel network olmak” vizyonuna odaklanan üyeleri, “Gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak” misyonunu gerçekleştirmek için çalışmaktadırlar. Üyelerin kişisel becerilerini ve liderlik vasıflarını geliştirmesini, sosyal sorumluluk ve girişimcilik ruhu kazanmasını, üyeleri arasındaki takım çalışması ve dayanışmasını ön planda tutmaktadır.

JCI’ın faaliyetleri ile üyelerine aktif katılımları doğrultusunda sunduğu fırsat alanları sınırsızdır. Bunların önemli bir bölümü Bireysel Gelişim, Toplumsal Fırsatlar, Uluslararası Fırsat ve İş Dünyası başlık altında toplanmaktadır.

Projektör 2019

JCI Istanbul, 2019 yılı içerisinde yer alan projelerini hem üyelerine hem de misafirlerine tanıtmak amacıyla Projektör etkinliğini gerçekleştirmektedir. 25 Mayıs günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında eofis ve Koperatiff İstanbul sponsorluğunda eOfis Nurol Tower ‘da Projektör 2019 etkinliği düzenlenecektir.

JCI Istanbul’un bir gelenek haline getirdiği Projektör etkinliğinde Türkiye’nin en Başarılı On Genci Ödül Töreni, Crossroads Kısa Film Festivali, Enine Boyuna Franchising Zirvesi, Global Girişimcilik Haftası Çalışmaları, JCI Istanbul Akademi, JCI Istanbul Girişimcilik Eğitimleri, Performer Team çalışmaları ile ziyaretçilerine çalışmalarını anlatacaktır.

JCI hakkında:

1954 yılından bu yana Birleşmiş Milletler (UN)’in resmi paydaşlarından olan, Junior Chamber İnternational (JCI), dünyanın önde gelen liderlik ve girişimcilik organizasyonlarından biridir. 100’den fazla ülkede 200.000’in üzerinde üyesi ile faaliyet gösteren Junior Chamber International (JCI), üyelerinin liderlik ve girişimcilik vasıflarını geliştirerek, yaşadıkları toplumda pozitif değişimi gerçekleştirmeyi amaçlayan uluslararası sivil toplum kuruluşudur.

JCI Istanbul hakkında:

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) İstanbul Şubesi, 13 şehirde 23 şubesi bulunan JCI’ın Türkiye’deki en eski ve en fazla üye sayısına sahip şubelerinden birisidir. JCI İstanbul, 1992 yılından bu yana, gerek projeleri gerekse eğitimleri ile genç lider ve girişimcilerin bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak, toplum için pozitif değişim yaratmak ve onlara sosyal sorumluluk bilinci, liderlik deneyimi ve girişimcilik ruhu kazandırmak amacıyla bir aradadır.

Fairy, CarrefourSA v
Mehmet Koç, vatanda

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK