AnasayfaMagazinciler BirliğiÜnlü Feng Shui Uzmanı Avfest’te

Ünlü Feng Shui Uzmanı Avfest’te

Çeşitli illerde verdiği seminerlerle bilinen ünlü Feng Shui uzmanı Ceren SAKİN, 2018 yılı Şubat ayı itibariyle AVFEST Dergisi’nde okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Sakin, yazılarında doğa ile iç içe yaşayanlara önemli tüyolar verecek.

Doğa ile uyum içinde olmak şart

Doğanın her derde deva olduğunun ve özellikle doğada zaman geçirenlerin mutlak uyum içerisinde olmaları gerektiğini söyleyen Ceren Sakin, klasiklerden uzaklaşmanın ve doğayı her yönüyle kullanmanın zamanının geldiğini ifade ediyor ve doğada bulunan velinimetlerden sonuna kadar faydalanmanın tüyolarını vereceğini belirtiyor.

Özellikle avcı bir toplumdan gelen Türklerin geçmiş dönemde doğayı her yönüyle değerlendirdiğini ve bu sayede doğru avlanma stratejilerini oluşturduklarına dikkat çeken Sakin, doğa ile iletişim ve doğru planlama ile başarının katlanarak büyüyeceğinin de altını çiziyor.

Feng Shui uzmanı yanı sıra okurlarıyla, doğadan hayata uyarlanabilecek ve bu sayede yaşam dengesindeki enerjinin en üst seviyeye ulaşmasını sağlayacak türden birikimlerini de paylaşacak.

Avfest'ten Yarım Mi
Avfest Yayın Grubu'

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.