AnasayfaKonserÜnlüler’den Konser

Ünlüler’den Konser

Müzik ve eğlencenin kalbinin attığı Beyoğlu’nda kapılarını açan ‘Sanat Performance’ sahnesi, Temmuz – Ağustos aylarında gerçekleşecek açık hava konserleriyle yaza damgasını vuracak. Beyoğlu’nun ayrıcalıklı adresi ‘Sanat Performance Açıkhava Konserleri’nde Yaşar, Selami Şahin, Mirkelam, Gökhan Türkmen, Mabel Matiz gibi birçok pop ve alternatif sesler dinleyenleri müzik yolculuğuna çıkaracak.
Beyoğlu’nun tarihi ve turistik mekânlarından biri olan Nevizade’de kapılarını açan ‘Sanat Performance’, müzikseverlerin İstanbul’a ve müziğe kulak verdiği ayrıcalıklı noktası olmaya devam ediyor. Bu yaz açık havada farklı müzikal yorumlara ev sahipliği yapmaya hazırlanan ‘Sanat Performance’ sahnesi bu yazın konser mekânı olmaya aday.
Temmuz ayında Yaşar konseri ile başlayacak ‘Sanat Performance Açıkhava Konserleri’ kapsamında Selami Şahin, Mabel Matiz, Mirkelam, Gökhan Tepe, Manuş Baba, Adamlar, Son Feci Bisiklet, Kurtalan Ekspres ve Nev müzikseverlerle buluşacak.
Beyoğlu’nda 20 yıllık köklü geçmişiyle her gün binlerce kişiye hizmet veren Sanat Group tarafından açılan “Sanat Performance” sahnesi bin beş yüz kişilik kapasitesiyle ve açık hava alanı ile müziğe farklı bir bakış açısı getiren sanatçı ve müzik gruplarını ağırlıyor.
“Sanat Performance Açıkhava Konserleri” programı ile müzikseverlerin bakış açısını tersyüz ederek sanatın kalbinin Beyoğlu’nda attığını gözler önüne seriyor.

Yıldız Tilbe Lara'
Barış Manço’dan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.