Ustalar Esti Geçti

Kürşat Başar ve İlhan Şeşen, Akasya Kültür Sanat ‘da aynı sahneyi paylaşarak unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattılar.

Konser öncesi İlhan Şeşen ile dostluklarının eskilere dayandığını belirten Kürşat Başar; ‘ Keşke Burada Olsaydın’ adlı ilk albümümüzde İlhan abi bizi yalnız bırakmadı. ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ parçamızı bizim versiyonumuzla seslendirdi. Beş yıldır bir araya geliyoruz. Ben arasam o gelir, o arasa biz gideriz diyerek aralarında ki dostluk bağını dile getirdi.

İlhan Şeşen’den yeni albüm ‘Ciddi Eğlence’

Akasya Kültür Sanat’ da müzik severler ile buluşan İlhan Şeşen ve Kürşat Başar sahnede yeni sürprizlerini açıkladılar.

Kürşad Başar’ın orkestrasında yer alan piyanist Burçin Büke ile piyano eşliğinde şarkılarını seslendiren İlhan Şeşen yeni albümü ‘Ciddi Eğlence’ nin yakında çıkacağını müjdesini verdi.  Yeni albüm isminde telif haklarına gönderme yaptığını söyleyen Şeşen; ‘ Biz de müzikleri özgün müzik diye çok ayırıyorlar, halbuki batıda iki tür müzik var. Bir ciddi müzik eseri,  iki eğlence müzik eseri. Biz o ikisini birleştirdik. Albümde hem bunu vurgulamak istedik, hem de eğlencenin ciddisi de olur’ dedi.

Kürşat Başar’ da Şeşen’in albüm müjdesinin ardından kendisinin de üçüncü albüm hazırlığı içerisinde olduğunu bir yandan da yeni romanın hazırlıklarıyla uğraştığını belirterek çifte sürpriz yapacağının sinyallerini verdi.

Kerem Bursin, "Bahan
Seksenler’de Seven

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.