AnasayfaMekanYaz akşamlarının keyfi Grasidi Meyhane ile çıkacak

Yaz akşamlarının keyfi Grasidi Meyhane ile çıkacak

Grand Hyatt Istanbul, konumu itibariyle şehrin gürültüsünden uzak, gizlenmiş yemyeşil bahçesinde açacağı yeni mekanı Grasidi Meyhane ile bu yazın buluşma noktası olacak.

Grand Hyatt İstanbul’un şehrin ortasına gizlenmiş yemyeşil bahçesine, tavernanın ruhunu, lezzeti ve ambiyansı ile getirecek yeni mekanı Grasidi Meyhane geliyor. Grasidi Meyhane, yaz akşamları için yeni mekan arayaşında olanların keyifle vakit geçireceği, sevdikleriyle unutulmaz yemek masalarında buluşmak isteyenlerin mekanı olacak.

Grasidi Meyhane, çimlerin üzerinde, ahşap masaların yer aldığı, tepeden inen ampullerin nostaljik havası ve meyhane müziklerinin yer aldığı salaş ve samimi ortamıyla yaz akşamlarının vazgeçilmez mekanlarından olacak. Açık havada sevdikleri ile huzurlu ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için Grasidi Meyhane, 7 Haziran’dan sonra haftanın 7 günü açık olacak.

blank

Ege esintisi Türk ve Yunan mezelerinde buluşuyor

Grand Hyatt Istanbul’un şefi Serkan Yaman ve Hyatt Regency Selanik şefi Konstantinos Chatzimoisiadis tarafından hazırlanan menü, acılı peynir ezmesi, karışık deniz ürünleri salatası, mamzama, atom, fava gibi bol ve çeşitli mezeler, tarator sos ile servis edilen kalamar tava, kızarmış gümüş balığı, kızarmış çıtır karides, saganaki beyaz soslu karides gibi Türk ve Yunan lezzetlerini bir araya getiriyor.

TSKB ve EBRD özel s
Dünya MS Günü’n

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK