AnasayfaCurcunaYeni nesil rockçı önce ödülünü aldı, sonra güldürdü

Yeni nesil rockçı önce ödülünü aldı, sonra güldürdü

Geçtiğimiz gün Grand Pera Emek Sahnesi’nde beşincisi gerçekleşen Türkiye Gençlik sahiplerini buldu. 100.000’den fazla gencin oylarıyla kazananların belirlendiği geceye yeni rock klibiyle renk katan ve gelecekte adından çokça söz ettirecek olan Erdem Genç, Gençlik Özel ödülü aldı.

Bu sene 5’incisi gerçekleştirilen Türkiye Gençlik Ödülleri sahiplerini buldu. 100 binden fazla gencin oylarıyla kazananların belirlendiği geceye yeni rock klibiyle renk katan ve gelecekte adından çokça söz ettireceği belirtilen Erdem Genç, Gençlik Özel ödülü aldı. Sunuculuğunu ünlü şovmen ve sunucu Ceyhun Yılmaz yaptığı gecede Türkiye Gençlik Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Maksut Coşkun Dokunulmaz katılan tüm sanatçı ve misafirlere teşekkür ederken, birçok kategoride ödüllerin dağıtıldığı törene Reynmen de katıldı.

Gecede Erdem Genç, Ceyhun Yılmaz’la ilgili bir anısını da paylaştı. Kendisinin Şişli’deki evine üçüncü kere hırsız girdiğinde bu haberi twitter ile duyuran bir haber sitesine Ceyhun Yılmaz’ın verdiği cevapta “Bari anahtar yaptırsaydınız” yorumunu hatırlatarak “o ev benimdi” demesi gülüşmelere neden oldu.

Gecede ödül alan isim ve markalar

En iyi erkek sinema filmi oyuncusu Çağlar Ertuğrul
En iyi kadın sinema filmi oyuncusu Burcu Özberk
En iyi kadın sanatçı Simge
En iyi banka ödülü Ziraat Bankas
En iyi giyim markası Ramsey
En iyi lezzet markası Tavuk Dünyası

Erdem Genç hakkında:

YTÜ Makine Mühendisliği mezunu olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve Özyeğin Üniversitesi’nde MBA eğitimi aldı. Şan eğitimini ise Pentagram grubu vokalisti Murat İlkan ve İTÜ Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi soprano Günay Acar ile tamamladı.

Lise yıllarından beri müzik gruplarında yer alan Genç’in 2003’te Dreams Have No Limits (Düşlerin Sınırı Yoktur) adlı bir de demo/EP kaydı bulunuyor. Erdem, Varillaz ve Ritmbox gruplarıyla perküsyon çalıp ritim atölyeleri düzenliyor. Ayrıca kişisel gelişim ve edebiyat alanlarında yayınlanmış dört kitabı bulunuyor. Bunun dışında Türkiye’nin En Başarılı Genci, Yılın Genç Girişimcisi gibi ödüllerin de sahibi.

PAYLAŞ:
Annelerin ışıltı
Sakıp Sabancı Eği

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK