AnasayfaMagazinciler BirliğiYeni Parfüm Yeni İsim

Yeni Parfüm Yeni İsim

Parfüm ve kozmetik sektöründe ‘çılgın dahi’ olarak bilinen, sanat ve bilimi tasarladığı kokularda birleştiren parfüm tasarımcısı Christophe Laudamiel, Antalya’nın kültür mirasından ilham aldığı Urban Social kodlarıyla şekillenen Akra’ya özel kokuyu tasarladı ve URBAN SOCIALITE ismini verdi. Bu özel kokunun özündeyse Antalya’nın coğrafyasından ve geçmişinden gelen Bergamut, Neroli, Paçuli, Limon, Limon Otu, Mür, Sakız, Sedir bitkileri bulunuyor.

Otelcilik de herşey gibi değişiyor ve sosyalleşiyor. Buradan yola çıkarak geliştirilen, duygu ve deneyimlere dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social’la turizm ve konaklama deneyimine yeni bir bakış açısı, farklı bir soluk getiren AKRA, beş duyuyu harekete geçiren eylemlerine devam ediyor. Konsepti oluşturan “koku, dokunuş, lezzet, ses ve daha iyi bir sen” kodları için ayrı ayrı konusunda uzman isimlerle çalışmalar yapıp bütünlüklü olarak uygulayan AKRA, dünya otelcilik sektöründe bir ilke de URBAN SOCIALITE isimli kokusuyla imza attı.
İlk ve tek çünkü Master Koku Tasarımcısı Christophe Laudamiel’in hazırladığı bu özel koku için kullanılan; bergamut, mür, sedir ağacı gibi hammaddeler Antaya’ya ve Türkiye’ye has, coğrafi ve tarihi olarak tespit edilmiş bitki türleri… Tüm dünyada otelcilik sektöründe tercih edilen yaygın uygulama yerine; hazır markaların hazır kokularını kullanmayıp daha da öteye taşıyan AKRA, Laudemiel tarafından tasarlanan ve URBAN SOCIALITE adı verilen özel mekan kokusunu tüm otele hem havadan hem de ürünleri ile uygulamaya başladı. En özel duyu olan koku sayesinde bu özel ürün, AKRA’da misafirlerin konaklama deneyimine eşlik ederek unutulmaz anıların, evlerine döndüklerinde tekrar tekrar canlanmasına olanak tanıyacak.

Haziran’da “Müz
Palladium Ataşehir'

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.