AnasayfaBültenlerYıldız Teknik Üniversitesi “AVON” dedi

Yıldız Teknik Üniversitesi “AVON” dedi

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde ve raportörlüğünde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na göre, AVON kozmetik sektöründe Türkiye’nin en itibarlı markası olarak seçildi.

İtibar Akademisi Başkanı Ertan Acar “Ülkemizde ekonomimizin lokomotif sektörleri ekseninde itibarı oluşturan etkenleri belirlemek, sektörlerin itibarlarını kıyaslamak, şirketlerin sektörlerinde ve Türkiye genelindeki diğer şirketlere göre nasıl konumlandırıldıklarını ölçümlemek, kurumsal itibar yönetimi alanında bir referans kaynağı oluşturmak amacıyla yola çıkan Türkiye İtibar Endeksi (TİE), aynı zamanda ülkemizde sektörlerin gelişimlerini takip edebilmek, yıllar boyunca itibar ve algı konularında kat ettikleri yolları ölçümleyebilmek amacı ile yapılmaktadır” dedi.

12 bin kişiyle görüşüldü

İtibar Akademisi tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Türkiye İtibar Endeksi ödül töreni, Yıldız Yerleşkesi Oditoryum salonunda gerçekleştirildi.

Saha çalışmaları 15 Aralık 2018 – 30 Ocak 2019’da gerçekleştirilen, 12 bin kişiye 60 farklı sorunun yöneltildiği ve yaklaşık 120 bin dakikalık telefon görüşmesinin yapıldığı TİE 2018 Araştırması’nda, Türkiye ekonomisinin lokomotifi 30 farklı sektörde faaliyet gösteren marka ve kurumların itibarları ölçümlendi.

YTÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin de etkinliğin önemli olduğunu vurgulayarak “Ödül alan kurumları tebrik ediyorum. Bunun arkasında çok büyük bir emek var. Bu hemen bugünden alınabilecek bir ödül değil, bir süreklilik var” dedi.

7 gün ücretsiz den
Enerjinin geleceği

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK