AnasayfaMagazinciler BirliğiYoutube’dan para kazanma ve ne kadar kazanırım soruları cevap buldu.

Youtube’dan para kazanma ve ne kadar kazanırım soruları cevap buldu.

Youtube’dan para kazanma, Youtube’dan ne kadar para kazanırım, Youtube 1000 izlenmeye için ne kadar öder soruları cevap buldu!

Ünlü Ticari Danışman, Yazar, Ressam, Heykeltıraş, Bestekar ve Karikatürist Abdullah KOÇOĞLU, namı diğer Joker Abdul, “Youtube’den para kazanma, Youtube ne kadar para kazandırır, Youtube’da ne tür videolar yayınlamalıyım, Youtube kazancının vergisi vb.” konulara dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Koçoğlu yaptığı açıklamada, Youtube kanalında özellikle borsa konularını, finans konularını, sağlık konularını, hukuk konularını vb. türde eğitim içeriğine sahip eğitici ve öğretici videolar yayınlayan kullanıcıların, videonun açıklama ve etiket alanlarını olması gerektiği gibi eksiksiz doldurmaları halinde 1000 izlenme başına 25 TL gibi uçuk rakamlar kazanabileceklerini kaydetti.

Analitik sayfasını ifşa eden ünlü danışman, kimi videolarında yer alan izlenme ve kazanç raporlarını da izleyenlerle paylaştı.

Koçoğlu Youtube sayfasında yer alan açıklama bölümünde aşağıda yer alan bilgilere yer verdi:

“Youtube para kazanma, Youtube ne kadar kazandırıyor, Youtube 1000 izlenme başına kaç lira ödüyor vb. konulu bir video daha sizlerle. Youtube videonuzdan ne kadar para kazanırsınız? Her 1000 izlenme başına 10, 15, 20 liraya kadar para kazanabilirsiniz. Videonuzun türünü, kategorisini, içeriğini, başlığını, açıklamasını, etiketlerini doğru şekilde düzenlediğinizde bakın neler oluyor!

🔴 Videoda örnek olarak gösterdiğim videoyu izlemek ve incelemek için, TIKLAYIN ▶ https://youtu.be/ytD5-nXJSF

ETİKETLER:
youtube 1000 izlenme, youtube ne kadar para kazanılır, youtube ne kadar para kazandım, youtube ne kadar kazandırıyor, youtube ne videosu çekmeliyim, youtube ne tür video atmalıyım, youtube ne kadar kazanıyorum, youtube para kazanma tüyoları, youtube para nasıl kazanılır, youtube paramı çektim, youtube para hesaplama, youtube para kazanma açma, 1000 abone nasıl yapılır, para kazanma nasıl açılır, 4000 saat sınırı nasıl geçilir, youtube 4000 saat kuralı, 4000 saat, youtube para kazanma, youtube para kazanma şartları, youtube onaylı hesap, youtube hesap onaylatma, youtube partner nasıl olunur, 4000 saat izlenme, 4000 saat sınırı nasıl geçilir, youtube para kazanma açma, nasıl geçilir, youtube para kazanma aktifleştirme, 1000 abone, youtube para kazanma şartları 2021”

"Hakkınızda haciz
Meliha Barutçu'dan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK