AnasayfaMagazinciler BirliğiZoom Cafe, renkli atmosferi ile medyatik isimlerin uğrak yeri oldu

Zoom Cafe, renkli atmosferi ile medyatik isimlerin uğrak yeri oldu

Zoom Cafe, fark yaratan iç dizaynı ile selfi meraklılarının ve ünlülerin gözdesi oldu

Kapısından girdiğinizde Los Angales’da lüks bir mekanda olduğunuz izlenimi veren Zoom Cafe, fark yaratan iç dizaynı sayesinde selfi meraklılarının ve ünlülerin gözdesi oldu.

Mekanın Genel Müdürü Ali EKİNCİ yaptığı açıklamada, “Türk toplumunun gelenek ve göreneklerini ön planda tutmak koşuluyla dünya standardında iki ayrı mekan inşa ettik. ‘İnşa ettik’ diyorum çünkü, Rumeli Hisarı’nda ve Bakırköy ilçesinde olmak üzere her iki mekanımızda da her ne varsa tümü özgün ve niteliği kendine münhasır. Mekanın her bir köşesi ayrı bir renk ve ahenk taşıyor. Öyle ki, mekanın bütünlüğünü sağlayan modern dekor, ışık ve müzik ekseni sayesinde her saatinde farklı atmosfer hissi yaşamanız mümkün. İki mekan ve iki farklı enerji yarattık. Dileyen ailesiyle birlikte denize nazır kahvaltısını yapabiliyor, dileyen dostlarıyla hoşça vakit geçirebiliyor. Gecenin ilerleyen saatlerine eşlik eden muhteşem boğaz manzarasını cümle ile yorumlamak her açıdan eksik kalacağından dolayı, bu güzelliği ‘yaşanması gerekir’ sözleriyle özetlemek daha doğru olur” dedi.

Aşkım Kapışmak, Sagopa Kajmer, Ivana Sert, Edip Akbayram, Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan, Nur Yerlitaş, Sinan Özer, Davut Güloğlu, Yusuf Güney, Orhan Ölmez, Hamdi Alkan, Metin Uca, Selin Ciğerci, Can Yüce, Songül Karlı, No Method Musıc, Nergis Kumbasar, Sezin Erbil, Yasmin Erbil, Astrolog Şenay Devi, Futbolcu Yattara, Futbolcu Eljero Elia, Futbolcu Emre Can, Futbolcu Rashad Muhammed gibi birbirinden ünlü isimlerin müdavimi olduğu cafede sizi, profesyonelliği ile göz dolduran Nazlı Gül GÖÇ karşılıyor.

”Bir Hayalim Var” diyen iş adamı Medeni SANCAK ile vücut bulan zincir mekan, 2 ayrı şube ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet veriyor.

Abdullah İnal, Nikk
Saran Medya'dan UEFA

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK