AnasayfaMagazinciler BirliğiZUBİZU Yaza Alışveriş Etkinliği ile Merhaba Diyor

ZUBİZU Yaza Alışveriş Etkinliği ile Merhaba Diyor

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle 7 Haziran Çarşamba günü Les Ottomans’da düzenlenecek ZUBİZU Yaz Alışverişi etkinliğinde seçkin markalar ziyaretçiler ile buluşacak.

ZUBİZU üyelerinin, bir yandan yaz alışverişlerini yaparken bir yandan da keyifli bir gün geçirecekleri ZUBİZU Yaz Alışverişi etkinliği Canan & İris Concept Events iş birliğiyle 7 Haziran Çarşamba günü Les Ottomans’da gerçekleşecek. Özel günlerde düzenlenen ve geleneksel hale gelen ZUBİZU alışveriş etkinlikleri kapsamında düzenlenecek organizasyona katılacak 50’ye yakın marka ve tasarımcı, yaz koleksiyonlarını ziyaretçiler ile buluşturacak.

Aralarında Saba Tümer’in zarif ve modern kadının hızlı ve dinamik yaşam biçimine uygun parçaları kendi zevkleri ile harmanlayarak tasarladığı ürünlerden oluşan markası Flow’un da olduğu seçkin markalar ile plaj ve yaz modasının nabzını tutacak ve yaza dair her şeyi bulabileceksiniz.

Yazlık şapka, hasır çanta, mayo, bikini, takı ve aksesuarların ağırlıkta olduğu markalarla yazı yaşatacak etkinliğe Radyo Voyage müzikleriyle enerji katacak. Vogue Dergisi editörleri ziyaretçilere stil danışmanlığı yaparak yaz alışverişi ile ilgili ipuçlarını konuklar ile paylaşacak. Seçtikleri ürünler hakkında stil danışmanlarından bilgi alacak katılımcılar etkinlikte farklı bir deneyim yaşama fırsatı yakalayacaklar.

Genç Tasarımcılar
Okul'un Sergisi

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.